Kredyt hipoteczny: Polacy najczęściej wybierają promocyjny

Po koniec każdego roku banki przeżywają prawdziwy renesans. Zainteresowanie klientów produktami bankowymi jest ogromne. Wszyscy doskonale wiemy, że popyt napędza podaż. Kredyty można podzielić na kilka kategorii. Wszystko zależy od oprocentowania i celu, na który mają być wydane pożyczone pieniądze. Największą popularnością cieszą się oczywiście kredyty gotówkowe, które można przeznaczyć na dowolny cel. Jednak największe kwoty związane są z kredytami hipotecznymi. W tym właśnie konkretnym przypadku klient wydaje pieniądze na zakup nieruchomości.

Deweloperzy sprzedają coraz więcej


Firmy zajmujące się budowaniem nowych osiedli i domów jednorodzinnych nie mogą narzekać na brak klientów. Kredyty hipoteczne znakomicie napędzają branżę budowlaną. To właśnie banki pomagają ludziom spełniać marzenia. Kwoty pieniędzy na zakup jakiejkolwiek nieruchomości nie da się po prostu odłożyć z pensji. Zwłaszcza w dużych miastach cena jednego metra kwadratowego powierzchni może przekroczyć kilkanaście tysięcy złotych. W takim przypadku kredyt hipoteczny pomaga przeciętnemu Polakowi spełnić marzenie o własnym domu lub mieszkaniu. Nowe mieszkania w stanie deweloperskim sprzedają się obecnie jak świeże bułeczki. Polacy najczęście wybierają promocyjny kredyt hipoteczny, który oferują na https://www.get-money.pl/oferta/kredyty.

Kredyt mieszkaniowy Getmoney to: finansowanie do 90% wartości nieruchomości, prowizja 0%, korzystny okres kredytowania - do 35 lat oraz akceptacja wielu różnych źródeł dochodu. Kredyt hipoteczny Getmoney to optymalna oferta kredytowa wybrana z porównania 12 banków, niskie raty i atrakcyjne oprocentowanie, pomoc w załatwieniu formalności.

Nowy promocyjny kredyt hipoteczny proponowany przez eksperta Getmoney, na razie jest oferowany z najniższym oprocentowaniem w Polsce i dogodnymi warunkami, które każdy pracujący Polak, jest w stanie spełnić.

Atrakcyjne oprocentowanie i niska prowizja

Obecnie stopy procentowe uplasowały się na rekordowo niskim poziomie. Takie działania znacząco przyczyniają się do sprzedaży produktów bankowych. W dzisiejszych czasach kredyt hipoteczny pomoże nam także załatwić każdy agent nieruchomości. Zresztą te dwie branże są ze sobą bardzo powiązane. Wszyscy doskonale wiemy, że każda akcja wiąże się z reakcją. Takie działania świetnie napędzają naszą gospodarkę narodową. W dzisiejszym świecie za atrakcyjny kredyt hipoteczny można uznać tylko taki, którego RRSO nie przekracza 4 procent. Bardzo znaczącą rolę w tym przypadku odgrywają stopy procentowe. Niemniej jednak klienci mogą obecnie liczyć na bardzo atrakcyjne warunki.

Banki chętnie pożyczają pieniądze

Działalność banków znacząco powiązana jest ze sprzedażą nieruchomości. Obecnie kredyt hipoteczny może dostać nawet osoba zatrudniona na umowę śmieciową. Wystarczą tylko wyciągi z konta. Najnowsze badania wskazują, że liczba pozytywnie rozpatrzonych wniosków o kredyt hipoteczny wzrosła o ponad trzydzieści procent. Ten właśnie konkretny przypadek doskonale przedstawia, jak ważna jest działalność banków dla przeciętnego Polaka. W dzisiejszych czasach ponad czterdzieści procent nieruchomości klienci kupują na kredyt.

on September 30 at 06:12 AM

Comments (0)

No login